Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Tip top, kao i uvijek.
- Markoprofesionalna, ljubazna, brza, izvrsna
- IvanGreat experience! Maja was professional and really paid attention to detail. I’m very happy with my haircut and the atmosphere in the shop is top-notch. Highly recommend!
- RobertNema do Maje!
- MarijanMaja uvijek odradi posao profesionalno, kvalitetno i brzo. Pored toga je i zabavna pa se svaki put i dobro nasmijem.
- LotarOdlična usluga,jako zadovoljan!
- EmirPoštovani , Želim samo pohvalit gđo Maju na izvarednom pristupu klijentu. Srdacno Luka Pesut
- LukaUvijek 5*
- ChrisMaja je top!
- MarkoMaja je top
- DejanJako sam zadovoljan svojom frizurom i načinom na koji Lucija radi. Vrlo je profesionalna, pažljiva i ljubazna. Sve preporuke za Luciju — sigurno ću se vratiti!
- DanijelLucija je super ljubazna i uvažavala sve moje želje glede šišanja. Također mi je dala puno savjeta za bojanje kose glede čega sam imao par pitanja. Nastaviti ću se i dalje šišati kod Lucije. Hvala!
- Igorsvaka čast svima
- CarloSuper frizura i usluga!
- HugoSve same pohvale, hvala Lucija.
- DejanSuper Service!!! I am wish this service completely satisfied!!!
- Thomas????????
- LeonardoPrezadovoljan sam svima, opustena, prijatna i profesionalna stmosfera. Vidimo se opet!
- ŽeljkoOdlicna usluga kao i uvijek :))
- MatkoLucija je top!!!!!
- MirkoPerfektno!
- Danielsuper
- PavelMara je top.
- AlenIzvrsna usluga, ljubazna, profesionalna.. 5/5
- ToniSve super!!!
- ŠimunSve pohvale za Maru.. svakako biram ponovo slijedeci put.
- SlavkoSve ok
- IvanSuper i kvalitetna Usluga svi su bili ljubazni
- PuškarićOdlicno!
- Mikeodlicna
- SinišaPrvi put kod Lee, sve super. Odlicna usluga i komunikacija
- BorisVrhunska frizerka, odlično i profesionalno odrađen posao ????
- KristijanSimpatična cura koja zna šta radi kad je frizura u pitanju.
- NinoSve odrađeno profesionalno
- Robertsuper je
- MarinoLea odlično radi svoj posao, bilo mi je jako ugodno, a i supruga mi je zadovoljna sa frizurom. ????
- DarkoLea je super, bas sam jako zadovoljan s frizurom i prijateljskim pristupom!
- RobertLea je majstor zanata!
- MiroIznimno draga i vesela, pričljiva i pristupačna osoba s odličnim sposobnostima u rukama. Uljepšala mi je dan i sigurno se vraćam nazad na frizuru. Hvala Lea.
- KrešimirUrednost i profesionalnost, svaka pohvala!
- AntonioJako sam zadovoljan. Hvala!
- Niklas.
- JakovJako brza, precizna, detaljna. Drzi se dogovorenog i odradi sve vrhunski.
- MilanJako draga i profesionalna.
- MauroZa svaku pohvalu
- SelimOdlično odrađen posao. Kao prvo početno iskustvo sa Vašim barber shopom, stvarno nemam ništa osim riječi hvale. Posebne pohvale i kolegici Marieti koja je odradila sjajan posao uz ugodnu komunikaciju
- AntonioNo.1 u gradu!
- LovroSvaka čast na šišanju i uređenju brade!
- LeoVrlo detaljna, vješta, ljubazna i profesionalna.
- IsakOdlična je bila. Sve odrađeno po uputama.
- SaninMimo kasnjenja 15 min (nije utjecalo jer sam na godisnjem), sve ostalo 5. Drag, susretljiv, sve pohvale.
- IgorLjubazan i profesionalan barber.
- Vladimir5
- BrunoLjubazan i profesionalan
- MavrinacSve je bilo savršeno
- AlojzijeSvaka preporuka za Davida, odličan barber i super simpatična osoba ????????
- AlenMalo je reć SAVRŠENA USLUGA! Eto me o5 ????
- VukMaestro
- PredragMaestro
- PredragDavid je super, ali novi način naručivanja i plaćanja mi nije prihvatljiv.
- DeanDečko je temeljit i profesionalan, iako je mlad.
- Virnanikad bolja frizura, atmosfera je odlicna, a barber ( miša ) je bio jako oprezan sa svime i vrlo je precizan.
- TomaOdlično!!!
- DorianOdlican
- KristijanTop barber !
- AadamSve najbolje
- LeoVeoma kulturan i profesionalan. Što prije ga integrirajte u svoj kolektiv.
- VedranOdlican i precizan. Vidi se da ne šiša samo jer mora.
- DeanDobar style
- IzidorMiša odličan! Sve pohvale!
- Emilio© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet