Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Izvrsno!
- DinkoNema bolje muške frizerke u Rijeci, a i šire.
- ToniRijetki profesionalac koji razumije zanat na majstorskoj razini (maestra artigiana samo takva).
- DamirSve super.
- SvenOdlicno iskustvo!
- MateoCista petica
- MarioSve 5!
- UravićSve 5
- Dejan.
- TomislavHvala gospođi Maji, vrhunska i profesionalna usluga kao i uvijek.
- NenoLucija je bila vrlo susretljiva, dala mi je vrlo dobre savjete i fantastično mi je sredila frizuru i bradu. Definitivno idem opet kod nje
- NenadLucija šiša i smiruje, super energija vraćam se svakog petka u isto vreme!
- ŽeljkoSve najbolje ! ????
- EdiSuper frizura i usluga!
- HugoJako ugodna osoba za razgovor i top class frizer, sve pohvale :)
- MatijaLucija je zakon
- BenjaminVrhunsko šišanje!
- LeonardoJako sam zadovoljan svojom frizurom i načinom na koji Lucija radi. Vrlo je profesionalna, pažljiva i ljubazna. Sve preporuke za Luciju — sigurno ću se vratiti!
- DanijelLucija top!!
- MirkoSuper i profesionalna
- VitoOdlična, sve pohvale
- Filip10/10
- VedranVrlo srdacna i simpaticna gospođa. Sve pohvale!
- AlojzijeSve pohvale za kompletnu uslugu od savjeta do izvedbe. :) Na vrijeme po rezerviranom terminu. Tomislav
- TomislavKao uvijek odlična usluga i ljubaznost
- MikeMare legenda
- JakovMare legendica.
- JakovSve super
- IvanUsluga odlična!!!
- Mikeodlicna
- SinišaNajbolje šišanje u Rijeci ikad, a vjerojatno i šire!
- SlobodanLea je super cura i super frizerka, sve sto sam joj rekao kako da me ošiša, sve je napravila. Prezadovoljan sam i vidimo se ponovno
- JovicaSvaka čast
- LeoAttentive and professional, she carries out her work down to the smallest detail, doing it with such care and tenderness that you want to continuous this process)))
- DenisNikada bolja usluga frizerka smirena komunikativna posao je stvarno odlično odradila a i po njezinom pristupu se vidjelo da isti voli samo dalje tako nastavite u meni osobno imate vjernog klijenta
- JosipSve preporuke ????
- KarloSve preporuke!
- MateoVidim da je nova cura ali pezadovoljan sam, jako dobro šiša i jako je pozitivna osoba. Dobili ste veliko pojačanje...
- JovicaSuper šiša,jako simoatična i draga
- JosipSve pohvale za Leu.
- ŠimeJako ljubazna i vrlo profesionalan pristup. Sve preporuke!
- FilipSve super, zadovoljan frizurom. Cura super draga.
- MihaelJako ljubazna i precizna, svaka čast
- BornaJako profesionalno šišanje. Preporuka.
- MateMarieta je jako draga osoba s profesionalnim pristupom. Napravila je točno ono što sam htio. Jako je spretna s britvom.
- PetarSUper odrađeno
- BožidarOdlična frizerka!
- OzrenSve super
- MarkoPrvi dojam - "odlično!" Najvažniji je prvi dojam!
- AntonioSimpatična i uljudna, a što je najvažnije odradila je izvrstan posao. Super sam zadovoljan. ❤️ Nije ocjena 5, nego je 6.????
- SandroSve pohvale!
- AlenTop
- MladenSavršeno
- MarinSuper Barber, svima preporučujem
- Leo5
- BojanSve super kao i uvek
- MatijaOdlično obavljen posao. Jako sam zadovoljan. Bravo majstore!!
- IvanJako stručan i brz barber.
- JakovCool lik i odlican barber
- MarkoBrzo, profesionalno.....
- JosipMiso is professional
- DonaldPrvi put sam u Vašem salonu i, s obzirom na iskustvo koje sam imao, mislim da ćete ostati moj prvi izbor za dalje.
- IgorIzvrstan sa djecom, nije bilo lako popravit sto su mu napravili u drugom salonu, da smo ga cak na nulu mislili osisat kako je lose bilo. Ali Misu je sve to uspio popravit na zadovoljstvo svih nas. Hvala Misu!
- ReneOdlican!!
- MajaJako mi se svidjelo
- DamirNice one! Misha, thanks
- AlexeySin je bio zadovoljan
- RokoVeoma kulturan i profesionalan. Što prije ga integrirajte u svoj kolektiv.
- VedranTop
- BenOdličan i pažljiv, sve pohvale.
- Antonio© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet