Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Simply the best!
- Slobodan;-))
- GordanNajveći profesionalac u ovim krajevima
- DamirUvijek vrhunski odradjen posao
- DamirSjajna. Sve pohvale.
- VedranNajbolji barberi u gradu
- IvanSve super
- MarijanOdlicno
- ViktorMaja je jedno čudo, oličenje ljudskosti, iskustva s energijom točno kakva je potrebna. Odmjerena, precizna i vješta. Takve radnike treba podsjećati koliko su dobri i kvalitetno ih nagraditi. Kiš
- AdrianMaja je veliki profesionalac , uvijek kad sam naručen kod nje, jako sam zadovoljan i ima jako veliko znanje . Kao i dobre savjete ... Danas me je ponovno oduševila i ispunila sva moja očekivanja , bravo Majo! ????♂️
- IvanVrlo komunikativna i profesionalna????!
- Darko????????????????
- BorisSuper stvarno sve pohvale i za frizuru, a i za popricat! Skrozz chill big like
- MauroOdlično....sve pohvale.
- VitoTop usluga
- DraženSve pohvale
- IvicaSve super
- NikoSve super ????????
- MarkoLucija je top !!
- MirkoSve je bilo super.
- SvenOdlična!
- AntonioOdlicno!
- MikeOdlična, sve pohvale
- FilipUvijek prezadovoljan!
- NikoOdlična usluga i barber.
- MirkoJako dobro.
- BorenSuper sisanje i sve top
- FilipLjubazna i strucna.
- NeronSuper !!
- BojanKao i uvjek, čista 5 za Maru
- VitomirOsisala me tocno kako sam htjeo, jako je draga i zna svoj posao.
- LorenSimpaticna, uljudna, dobro šiša
- SlobodanOdlično po običaju
- JosipSve pohvale za Leu. Profesionalna, ljubazna i stvarno zna posao.
- DavidLea is professional at all. 5⭐️
- MarinkoVrhunska usluga , posvećena s pažnjom na detalj , ugodna atmosfera i razgovor .
- Izidorsuper je
- MarinoAttentive and professional, she carries out her work down to the smallest detail, doing it with such care and tenderness that you want to continuous this process)))
- DenisVrlo stručna profesionalna i ugodna djevojka. Svakako preporučam
- FlorianSimpatična cura koja zna šta radi kad je frizura u pitanju.
- NinoSvaka čast na šišanju i uređenju brade!
- LeoSve super
- MarkoJako sam zadovoljan. Hvala!
- NiklasMarieta je divna, topla, draga, simpatična, i najviše od svega profesionalna i iskustvena! Nije lako imati na stolici dvogodišnjeg dječaka, i dvoje roditelja koji po prvi put pristaju da im se sina ošiša, tako da Marieta hvala ti na ovoj uspomeni koju si s nama stvorila ! :)
- MatejOdlično odrađen posao. Kao prvo početno iskustvo sa Vašim barber shopom, stvarno nemam ništa osim riječi hvale. Posebne pohvale i kolegici Marieti koja je odradila sjajan posao uz ugodnu komunikaciju
- AntonioPrezadovoljan...vrlo profesionalna i detaljna!!!
- PetarCura je super sve je tip top!
- StefanProfesionalna, detaljna, uredna. Radni stol cist i organiziran, nema dlaka uokolo. Vrlo dobro razumije zahtjeve i daje odlicne sugestije. Preporucam svima.
- MilanSuper, detaljno, marieta je legendica! Preporuke!
- EmanuelSUper odrađeno
- BožidarPravi decko
- IgorSve pohvale!
- AlenDavid je odličan!
- StjepanVrlo sam zadovoljan
- DraženMaster
- DejanSve najbolje
- AlojzijeOdličan Majstor!
- AndrijSuper
- VladimirOdlican lik a frizura savrsena, napokon da mi je zena doma rekla vau
- Hrvojetop
- Damirbro was fast clean and slick with the hands going to go there in a month
- Altaomnikad bolja frizura, atmosfera je odlicna, a barber ( miša ) je bio jako oprezan sa svime i vrlo je precizan.
- TomaTop
- Bendečko razvaljiva. svaka ćast
- BalticVery good and a nice environment
- DonaldVery strong professional. I was pleased to communicate with him, and the result was great! I definitely recommend him.
- Romanjako talentirani decko koji precizno i temeljito sisa, svaki out se vratim doma s najboljom frizurom!
- TomaIznimno pristojan i ljubazan mladi čovjek koji se iznimno trudi i razvija svoje vještine kako u radu tako i u komunikaciji.
- DaliborOdlično!!
- DorianMiša je jako pedantan i profesionalan.
- Rino© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet