Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
The best
- MatijaUvijek 5*
- ChrisHvala Majo
- Dejan55
- JosipThe Best!
- SašaKo i uvijek.Odlicno.
- DusanUvijek 5*
- ChrisTop usluga. Pohvala Maji.
- SanjinSjajna frizira
- RaulMajin je rad toliko superioran da se može mjeriti s najvećim europskim majstorima. Zato uvijek odabirem Maju i ostat ću vjeran usluzi Gentleman's Shopa dok god Maju budem imao na raspolaganju.
- GoranTop
- Marin????????
- LeonardoPrezadovoljan i pristupom i znanjem, vracam se opet
- DeniLucija je top!!!!!
- MirkoSve pohvale!
- TinJako ugodna i fina cura, vrlo detaljna i uredna u poslu. Preporuka!
- TomislavVrlo komunikativna i profesionalna????!
- DarkoLjepo bilo
- IlliaLucija je top.
- MirkoLike the work done by her.
- MohammadOdlicna, iskusna, vidi se da zna svoj posao, same pohvale.
- KresimirProfesionalno, uredno i čisto. Kao i uvijek, ocjena 5.
- EduardSve pohvale kao i do sada
- JosipUvjek odlična! Jedini razlog zašto nisam prešao u drugi salon nakon povećanja cijena i onih gluposti oko registracije i upisivanja kreditne kartice.
- RobertSUPERRRRRRR
- MarinOdlična kao i uvijek, sve najbolje pohvale.
- RobertBuzz cut ????
- DanielDjelatnica jako lijepo i s puno paznje obavlja svoj posao. Postuje vremenski okvir termina i s postovanjem te ugodnom komunikacijom se obraca klijentima i ostalim djelatnicima.
- TaidMara je profesionalna u svom poslu. Odlično iskustvo.
- Danijelizvrsna usluga, opuštena atmosfera
- MateoOdlična! Odradila profesionalno sve zahtjeve.
- Saninsuper je
- MarinoJako sam zadovoljan sa frizurom i sa uslugom, Lea se potrudila i preporucujem svima da odu na frizuru kod Le-e :)
- MatijaSvaka čast! Odlična i profesionalna frizerka. Hvala!
- NenadSve pohvale za Leu. Profesionalna, ljubazna i stvarno zna posao.
- DavidLea is professional at all. 5⭐️
- MarinkoJako ljubazna i super šišanje
- EdoSimpaticna, uljudna, dobro šiša
- SlobodanNikada bolja usluga frizerka smirena komunikativna posao je stvarno odlično odradila a i po njezinom pristupu se vidjelo da isti voli samo dalje tako nastavite u meni osobno imate vjernog klijenta
- JosipTop šišanje, top uređivanje brade!
- LeoOdlična usluga, prezadovoljan sa frizurom. Sve pohvale
- SelimVrlo zadovoljan vidimo se opet ????
- LovroNo.1 u gradu.
- LovroSve najbolje o Marieti,komunikativna,super radi svoj posao,uvijek osisa kako zelim,najbolja.
- NenadSve super, zadovoljan frizurom. Cura super draga.
- MihaelPrvi put kod Marijete – super rezultat, profesionalna i ljubazna usluga.Preporučujem!
- LukaOdlična je bila. Sve odrađeno po uputama.
- SaninSve super
- MarkoZa svaku pohvalu
- SelimJako ljubazna i vrlo profesionalan pristup. Sve preporuke!
- FilipDavid je “Master”
- DejanDavid je car, i jedan od boljih kod vas
- KushKomunikativan,i vrlo profi
- SlavenOdlicno
- Vladimirtop
- IvoSuper ????
- DmitriiOdličan ????☺️
- SaninDavid daje dobre savjete vezano za uslugu , ugodan u razgovoru, profesionalan.
- Kristijan????
- SlavenTOsp
- Zoranbro was fast clean and slick with the hands going to go there in a month
- AltaomVery strong professional. I was pleased to communicate with him, and the result was great! I definitely recommend him.
- RomanDečko za 10, još kad se malo opusti i izvježba bit će to jedan od boljih barbera! Sve pohvale!
- PetarFantastican decko. Pazljiv kad smo pricali sto zelim, savjetovao, ispalo super, i tocan u minutu. Jako zadovoljan frizurom! Bio sam i kod drugih barbera u drugim salonima, placao puno vise pa nisam dobio ovako dobar look.
- NikolaBrzo i precizno.. Sve super..
- MattiaStrpljiv, i profesionalan!
- VedranSve top, opet cu se sisat kod Mise
- MihaePrezadovoljan uslugom! Profesionalan pristup, ugodna atmosfera i odličan rezultat. Frizer je pažljiv, strpljiv i stvarno sluša želje klijenta. Frizura je ispala još bolje nego što sam očekivao. Sve preporuke i sigurno se vraćam ponovno!
- DamjanovićIzvrstan sa djecom, nije bilo lako popravit sto su mu napravili u drugom salonu, da smo ga cak na nulu mislili osisat kako je lose bilo. Ali Misu je sve to uspio popravit na zadovoljstvo svih nas. Hvala Misu!
- ReneAmazing barber.
- Aadam© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet