Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Uređivanje brade bez premca!
- DinkoNajbolja barberica u gradu!
- IgorMaja je....simply the best.
- KristijanVeć sam godinama kod Maje i svaki put je usluga bila savršena pa već po defaultu na pitanje "kako je bilo?" odgovaram sa "odlično, kao i uvijek do sada"
- SvenSve 5, hvala!
- GoranUvijek 5*
- ChrisProfesionalna, temeljita i ugodna djelatnica. Sve u superlativima!
- ViktorNema bolje muške frizerke u Rijeci, a i šire.
- ToniPrezadovoljan????????????????
- MatijaMaja je super!
- SašaLucija je sve odlično napravila i zadovoljan sam.
- AndrejLucija top!!
- MirkoVeoma kvalitetna, stručna, precizna i detaljna (dostojna zamjena za Gorana).Za svaku pohvalu
- IgorSve je bilo super.
- SvenLucija me osvojila! 2x na frizuri, oba puta 10/10! dolazim opet!
- AndrejOdlična, odradila sve kako treba. ☺️
- SaninPravi profesionalac.....
- KristijanCista petica!!
- MirkoJako dobro i ugodno, Lucija je za svaku preporuku.
- OgnjenPrezadovoljan sam svima, opustena, prijatna i profesionalna stmosfera. Vidimo se opet!
- ŽeljkoSuper!
- DamirPerfect
- MikeBuzz cut ????
- DanielSve pohvale kao i do sada
- JosipSuper!
- LukaUredno
- VelimirZahvaljujem na perfektnoj frizuri i profesionalnosti Mare.
- NenadOdlična usluga kao i svaki put!
- DamirUvijek prezadovoljan!
- NikoMara je zakon!
- MatiaSimpatična i vrlo profesionalna !
- KarloSuper frizura, ugodno sisanje
- MarinNikada bolja usluga frizerka smirena komunikativna posao je stvarno odlično odradila a i po njezinom pristupu se vidjelo da isti voli samo dalje tako nastavite u meni osobno imate vjernog klijenta
- JosipLea je super, bas sam jako zadovoljan s frizurom i prijateljskim pristupom!
- RobertExzellent, very professional and pleasant experience! Thank you!
- JulianVrhunski!!
- RudolfVidim da je nova cura ali pezadovoljan sam, jako dobro šiša i jako je pozitivna osoba. Dobili ste veliko pojačanje...
- JovicaOdlično po običaju
- JosipSve pohvale za Leu.
- ŠimeOdlicna usluga, prezadovoljan!
- GoranMarieta je za 5!
- MartinSvaka čast na šišanju i uređenju brade!
- LeoTop
- AdrijanBravo za Marijetu! Jako smo zadovoljni ! Odlična frizerka !
- RaulSve super
- MarkoMarieta je jako draga osoba s profesionalnim pristupom. Napravila je točno ono što sam htio. Jako je spretna s britvom.
- PetarOdlično odrađen posao. Kao prvo početno iskustvo sa Vašim barber shopom, stvarno nemam ništa osim riječi hvale. Posebne pohvale i kolegici Marieti koja je odradila sjajan posao uz ugodnu komunikaciju
- AntonioSuper usluga i simpatična barberica!????
- NevenSuper, detaljno, marieta je legendica! Preporuke!
- EmanuelSve super, zadovoljan frizurom. Cura super draga.
- MihaelTop notch!
- IgorTop
- BernardSavršeno
- MarinUvijek odličan!!!
- ŠimunVedar, komunikativan, precizan u poslu
- Luka.
- AlanSuper!
- GoranOk
- PredragOdlican!
- VedranLjubazan,komunikativan i profesionalan.
- AleksandarSve top, opet cu se sisat kod Mise
- MihaeOdličan i precizan
- ManuelaDečko za 10, još kad se malo opusti i izvježba bit će to jedan od boljih barbera! Sve pohvale!
- PetarSuper!
- Majadečko razvaljiva. svaka ćast
- BalticMiša odličan! Sve pohvale!
- EmilioOdlican!!
- MajaSuper
- BozidarFantastican decko. Pazljiv kad smo pricali sto zelim, savjetovao, ispalo super, i tocan u minutu. Jako zadovoljan frizurom! Bio sam i kod drugih barbera u drugim salonima, placao puno vise pa nisam dobio ovako dobar look.
- NikolaOdlican barber
- Damjan© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet