Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Izvrsna, kao i uvijek. :)
- AdnanZa svaku pohvalu. Profesionalna, talentirana i izrazito ljubazna
- StrčićKao i uvijek sve vrhunski i profesionalno odrađeno.
- FilipTop usluga. Pohvala Maji.
- SanjinTop usluga! Najbolja frizerka za muškarce.
- IgorIzvrsna. Školovana. Vrhunska usluga. Iz svakog poteza jasno ti je da zna sto radi i kako treba raditi
- Goran.
- Nenad5
- Gojkoodlično, sve 5
- BranimirOdlično! ????????
- DinkoOdlično
- AntonioSve pohvale.
- LovroGreat master! Thank you!
- MishaLucija je bila top kao i frizura
- Gabrieldoći ću ponovno 5+
- ZvonimirVrlo komunikativna i profesionalna????!
- DarkoTOP????
- AntonioDa nije udana zaprosio bi Luce????????
- IdirJako sam zadovoljan i dolazim opet
- Mauro5/5
- Ninoodlicna
- SinišaSve super!
- ErikJako ugodna atmosfera i vrhunska usluga. Vidimo se opet!
- AlenOdlična usluga, Mara je jako komunikativna i iskreno predlaže najbolje frizure.
- DinoSuper usluga i odlična frizura!!
- DominikFenomenalna usluga, gospođa Mara je profesionalna, komunikativna i zna prepoznati želje klijenta uz dobre savjete za održavanje frizure. Jako ugodno iskustvo!
- LeonardoNisam očekivo takvu uslugu, savršeno sve
- LovroOdlična!
- AntonioOdlična usluga i barber.
- MirkoLjubazna, susretljiva, simpatična i profesionalna
- JosipLea je super cura i super frizerka, sve sto sam joj rekao kako da me ošiša, sve je napravila. Prezadovoljan sam i vidimo se ponovno
- JovicaSve pohvale, simpatična i odlično šiša!
- DarioOsisala me tocno kako sam htjeo, jako je draga i zna svoj posao.
- LorenVrhunski!!
- RudolfSve po dogovoru.
- MateJako ljubazna i super šišanje
- EdoSimpaticna, uljudna, dobro šiša
- SlobodanVidim da je nova cura ali pezadovoljan sam, jako dobro šiša i jako je pozitivna osoba. Dobili ste veliko pojačanje...
- JovicaVrhunski
- MatijaSuper
- MarkoNo.1 u gradu.
- LovroOdlična je bila. Sve odrađeno po uputama.
- SaninJako ljubazna i vrlo profesionalan pristup. Sve preporuke!
- FilipNo.1 u gradu!
- LovroSvaka čast na šišanju i uređenju brade!
- LeoVrlo detaljna, vješta, ljubazna i profesionalna.
- IsakMarieta je divna, topla, draga, simpatična, i najviše od svega profesionalna i iskustvena! Nije lako imati na stolici dvogodišnjeg dječaka, i dvoje roditelja koji po prvi put pristaju da im se sina ošiša, tako da Marieta hvala ti na ovoj uspomeni koju si s nama stvorila ! :)
- MatejSuper, detaljno, marieta je legendica! Preporuke!
- Emanuel.
- JakovJako sam zadovoljan. Hvala!
- NiklasFrizer je ošišao sve kako sam ja zahtjevao te je bio razgovorljiv.Svidjelo mi se sve. Hvala!
- TymurSve je pet!
- ArtemProfesionalan kao uvijek..thx
- AdrianoSve super, samo pohvale!
- AlenDavid je jedini frizer koji stvarno prepoznaje moju frizuru i zahtjeve i uspješno sve riješava. Svaka preporuka!!
- AnesBetter than the best
- DenisSveukupni dojam više nego odlicno, iskreno dugo vremena nisam bio u Vašem frizerskom salonu i sad sam se vratio i jako sam zadovoljan, bolje rečeno prezadovoljan i naravno da sam vec rezervirao sljedeci termin. David je jako stručan u svom radu i svakako preporuke na svim razinama.
- JovicaGreat service Definitely visit again)
- DmytroStručan, ugodan
- HarryPrvi put sam u salonu ali ne i posljednji. David je odlično odradio uređivanje brade te sam više nego zadovoljan. Profesionalan i uljudan, poslužio je suprugu s kavom koja je došla zajedno sa mnom te sa malom bebom i ponudio udobniju stolicu dok je čekala da završi. Vidimo se opet!
- AdrijanoIznimno pristojan i ljubazan mladi čovjek koji se iznimno trudi i razvija svoje vještine kako u radu tako i u komunikaciji.
- DaliborSve najbolje
- LeoMiso je super barber
- DamjanIznimno posvećen, pedantan i strpljiv. Odličan u radu. Bravo!
- SandraSvaka čast, samo tako nastavi!
- AntonioYoung Boy. Is a very friedly Guy. Working good and very exacley hair cutting, good job.
- FranzPrevise brza.Drugaciji nacin sisanja ali trud se vidi. Malo neiskusan. Vise paznje obratiti na detalje.
- DinoTop barber !
- AadamMiša odličan! Sve pohvale!
- EmilioOdlična usluga i vrhunski pristup. Miša je profesionalan, precizan i posvećen detaljima. Prijatna atmosfera i rezultat tačno onakav kakav očekujem. Sve preporuke!
- Veljko© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet